Košice, Slovensko

Max Factor Volume Fusion Biotin + Keratin


Riasenka bola určité obdobie produktom, bez ktorého by som na ulicu nevyšla. Toto obdobie je síce našťastie za mnou, no aj tak som ostala verná pekným riasám.
Musím priznať, že mám svoje riasy rada. (Áno, riasy, nie mihalnice ako mnohí (nesprávne) uvádzajú. Mihalnica je totiž označenie pre viečko, nie pre "chĺpky=riasy". Toľko z jazykového okienka a teraz späť k téme.) Sú ideálne dlhé, celkom husté a nie je na nich nič čo by ma vyslovene hnevalo. So správnou riasenkou sú krásne vytočené, zahustené a nepotrebujem žiadne umelé riasy.

Lenže, nájsť tú správnu riasenku nie je vždy úplne najjednoduchšie. Každému vyhovuje niečo iné, niektoré riasenky sú prílliš husté, príliš riedke, majú príliš veľkú kefku, príliš malú. Možností je jednoznačne veľmi veľmi veľa.

Čo sa môjho výberu týka, zvykla som si na prirodzené štetiny. Niekedy som používala výlučne riasenky so silikonovými kefkami, no časom sa moje preferencie zmenili a zistila som, že aj prirodzené kefky vedia krásne rozčesať riasy.

Ešte minulý rok v marci sa ku mne dostala táto riasenka od Max Factor - Volume Infusion Biotin + Keratin. Priznám sa, od tejto značky som riasenku nikdy nemala a tak šlo o moju prvú skúsenosť. Jednoznačne ju neľutujem!

Prvé čo sa mi samozrejme zapáčilo, bol dizajn. Matný obal s metalickým vzhľadom v krásnej staroružovej farbe. Jednoducho pastva pre oči. Obal je plastový, riasenka je v ruke ľahká, jednoznačne takzvaný "štandard z drogérie". No na tom až tak popravde nezáleží. Dôležité je (tak ako aj pri ľuďoch) čo je vnútri.

Ako vidíte na fotografiách nižšie, ide o klasickú kefku, bez akéhokoľvek zakrivenia. A takáto klasika mi celkom vyhovuje. Nie je ani príliš veľká, štetinky sú v ideálnom rozložení. Pracuje sa s ňou veľmi jednoducho, mne osobne stačí minútka-dve a mám krásne nalíčené riasy. Jediný môj menší problém je, že zasychanie trvá o trošku dlhšie, aj keď nejde o veľmi tekutú textúru. Riasy síce nijak výnimočne nepredĺži, no veľmi pekne ich zahustí a vytočí, čo je v mojom prípade postačujúce. Jednoducho ide o veľmi priemernú, každodennú riasenku bez akéhosi wow-efektu. A s tým som viac než spokojná.

Komentáre

Zverejnenie komentára

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest