Košice, Slovensko

Alcina Pearly Glow Stick


Áno, opäť recenzia na highlighter. Prečo? Pretože ide o ten najobľúbenejší typ produktu z dekoratívnej kozmetiky, ktorý dokážem využiť kedykoľvek, či už pri nenalíčenej pleti, alebo samozrejme aj pri líčení.Ešte pri predchádzajúcom blogu som spolupracovala s kozmetickou značkou Alcina, ktorá začínala hlavne s vlasovou a pleťovou kozmetikou. Svoj sortiment však za posledné roky rozšírili aj o úžasnú dekoratívnu kozmetiku.

Vyskúšala som viacero produktov (o ktorých vám určite napíšem) a musím priznať, ani jeden nebol nevyhovujúci. S každým som mala príjemnú skúsenosť - či šlo o olej na pery, očnú linku, paletku tieňov, alebo kabuki štetec. Dnes som sa vám rozhodla napísať konkrétne o rozjasňovači, ktorý sa stal mojou najväčšou láskou tejto značky.

Tento rozjasňovač je vo forme krémovej tyčinky, pri ktorej hneď v úvode musím pochváliť obal. Malý, kompaktný, plastový ale za to veľmi pevný. Nie je možné aby sa v kabelke či v kozmetickej taštičke sám otvoril, a ak aj áno, samotný produkt chráni ešte malé plastové viečko. Samozrejme, produkt je vysúvateľný podobným otočným systémom ako napríklad pri rúžoch.

Čo sa samotného produktu týka, je veľmi jemný, krémový ale aj napriek tomu sa dá naniesť v rovnomernej vrstve. Zapracovať ho treba ideálne bezprostredne po nanesení, pretože sa po chvíli zamkne a už ním nepohnete. Odtieň je perleťový so staroružovým farebným podtónom. Nevidno v ňom žiadne trblietky, práveže je skôr metalický so zlaturožovým odtieňom, ktorý lichotí ideálne teplejším typom pleti. Ja som síce v zime trochu bledšia, no ani mne neprekážal teplejší podtón. Úplne dokonale však tento produkt vyzerá počas zlatej hodinky, kedy dodáva pleti letný lesk. Na opálenej pleti tento produkt jednoznačne oceníte.

Ako plusy teda jednoznačne okrem balenia uvediem aj výdrž, keďže má tendenciu uzamknúť sa a nepohnúť. Tiež musím oceniť textúru, keďže aj napriek krémovému zloženiu nezanechá na pleti mastný film, skôr splynie s podkladom. Stačí ho naniesť veľmi málo a oživí akékoľvek líčenie, alebo nenalíčenú pleť. Produktu nie je síce v balení veľa, no vydrží veľmi dlho, keďže stačí naniesť vážne malé množstvo. Ideálne sa dá využiť pri strobingu, ale aj ako bežný highlighter, samozrejme pred zapúdrovaním. Použiť sa dá ako každý highlighter - pod obočie, na nos, nad hornú peru, na lícne kosti, ale taktiež aj na samotné pery - tam je potrebné trošku viac zapracovať produkt, aby to pôsobilo prirodzene. Cena sa pohybuje okolo 12-15€, no pri výdrži sa to jednoznačne oplatí. Produkt používam dosť často a aj po roku z neho ubudlo len veľmi málo. 

* Produkt bol poskytnutý na testovanie v rámci bartrovej spolupráce so značkou Alcina. Moje názory nie sú nijak ovplyvňované spoluprácou.Komentáre

Zverejnenie komentára

 1. Já ty rozjasňovače ve sticku nějak nemusím :/ Ale vypadá moc hezky a pokud ti vyhovuje, je to jen dobře <3

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som voči nim bola dlho skeptická, pretože som nečakala, že by na pleti dokázali pracovať či vyniknúť :) A predsa sa podarilo nájsť ideálny :)

   Odstrániť

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest