Košice, Slovensko

Mary Kay Illuminating Drops


Už veľmi dlho som toho názoru, že rozjasňovačov nikdy nie je dosť. A opäť raz sa mi potvrdilo, že je tento výrok viac než pravdivý.
Na každé ročné obdobie, na každú príležitosť, do takého či onakého svetla. Ak by som si však mala vybrať jednoznačne najobľúbenejší druh a odtieň rozjasňovača, je ním tekutý a ideálne s kvapkadlom ako ten od značky Mary Kay, o ktorom vám dnes poviem viac.

Ešte minulý rok počas spolupráce so značkou Mary Kay som mala možnosť vyskúšať (a následne prispieť do ich katalógu) svojim názorom na tento produkt, za čo im nesmierne ďakujem.

Spomedzi všetkých troch odtieňov sa mi jednoznačne zapáčil Silver Sands, ktorý je úplne podľa môjho gusta. Chladný, ružový podtón so studenými odleskami. Jednoznačne najlepší pod umelé svetlá, žiaru reflektorov, ale i do ročného obdobia zimy.

Musím sa takto na úvod priznať, nečakala som, že mi takýto produkt sadne. Po skúsenosti napríklad s Catrice rozjasňovačom s kvapkadlom som neočakávala nič. Poďme však pekne po poriadku.

Dizajn samotného produktu je veľmi elegantný ako môžete vidieť aj na fotografiách. Matný sklenený obal pôsobí veľmi elegantne a draho. Samotný produkt pôsobí na prvý pohľad ako metalický a trošku som sa bála, že nebude až tak lesklý ako by som chcela. Kvapkadlo je veľmi pekne vymyslené, aj keď na čiernom obale vidno každý odtlačok prsta. Chválim však spôsob, kedy nejde o klasickú pipetu, ale akési tlačítko, ktoré keď stlačíte nadol, naberie produkt do kvapkadla.

Pri prvom otvorení som ostala veľmi milo prekvapená. Rozjasňovač pôsobil konečne poriadne lesklo a konzistencia nie je ani príliš tuhá a ani tekutá. Spozorovala som však rozdiel medzi dvoma odtieňmi, týmto a konkrétne Golden Horizon, ktorý sa mi zdá byť o niečo viac tekutý.

Po nanesení na kožu sa dá tento rozjasňovač krásne zapracovať, či už do nenalíčenej pleti alebo do make-upu. Následne sa po vyschnutí zamkne a nepohne. Ani pri jednom spôsobe nanesenia nestráca na lesku ani nefľakatie, čo ma veľmi teší naproti od iným tekutým rozjasňovačom, ktoré som mala možnosť vyskúšať. Na koži nepôsobí príliš ružovo ani prehnane strieborne, no dodá vážne krásny, chladný lesk. Dá sa taktiež vrstviť, no aj pri jednej vrstve dokáže vyzerať vážne nádherne.

Celkové zhrnutie: Ja osobne si myslím, že nemám čo vytknúť tomuto produktu. Jednoznačne plní svoju funkciu, kvalitou je na tom výborne a taktiež množstvo produktu je ideálne na dlhodobé používanie. Jeho cena je 27,50€ a ide o limitovanú kolekciu. Všetky tri odtiene si viete pozrieť na ich stránke.

Tak čo hovoríte na tento produkt? Máte s ním skúsenosť? Zapáčil sa Vám? Podeľte sa so mnou o Vaše myšlienky v komentároch a vidíme sa pri ďalšom článku!

Mary Kay Illuminating Drops Silver Sands
Mary Kay Illuminating Drops Golden Horizon

Mary Kay Illuminating Drops Golden Horizon


Komentáre

Zverejnenie komentára

 1. Ja s mojou veľmi mastnou pleťou a pórmi asi všade sa rozjasňovačom vyhýbam veľkým okruhom pretože to nevyzerá dobre.. Ale verím, že moja pleť sa časom uvedomí a budem aj ja tá "highlighter queen" :D Ale na iných ľuďoch sa mi to veľmi páči a aj tento odtieň vyzerá skvelo.
  xxx Alexandra z MS ALWAYS LATE

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. úplne chápem, nejaký čas dozadu som tiež mala omnoho mastnejšiu pleť ale akosi sa vekom umúdrila našťastie :) takže dúfam, že to tak bude aj v tvojom prípade.

   Odstrániť
 2. Rozjasňovače miluju taky, ale tekutý jsem neměla nikdy. Tenhle je přitom moc pěkný :)

  Pauline's Tiny World

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. U mňa bol konkrétne tento prvý tekutý, a ľutujem, že som tento typ produktu neobjavila skôr :)

   Odstrániť

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest