Košice, Slovensko

Všetko je (viac než) v poriadku | update + SÚŤAŽPovedala som si síce, že dokiaľ nezoštátnicujem, písať nebudem. Lenže, v mojom živote sa za posledné obdobie udiali také zmeny, o ktorých jednoducho písať musím. Tak poďme na to pekne po poriadku.
Momentálne môj deň vyzerá tak, že od rána do večera prevažne sedím pri stole nad štátnicovými otázkami, a učím sa. Teda, po tých dňoch už je pre mňa aj stena zaujímavejšia, ako učivo. 

Avšak, tento článok by som chcela poňať len ako taký quick update na to, čo sa v mojom živote deje. Stalo sa viacero krásnych vecí, o ktoré sa s Vami jednoznačne chcem podeliť. Na konci článku nájdete súťaž v rámci odhalenia môjho srdcového projektu s názvom BarsAtelier. Viaceré ste mi písali, či je všetko v poriadku keď sa teraz až tak často neozývam a nepíšem, no musím priznať, že všetko je úplne a dokonca ešte viac než v poriadku!
 • Budem sa sťahovať!
  Je to tak, dočkala som sa. Síce to bude len sťahovanie o jedno sídlisko ďalej, no začína tým nová etapa môjho života, ktorej som sa nevedela dočkať. Rozhodla som sa konečne odísť z domu, keďže mi to moje psychické zdravie konečne povoľuje a už teraz sa neviem dočkať Augusta. Zariaďovanie izby a všetky updates týkajúce sa sťahovania budem dávať samozrejme na Instagram a pravdepodobne niečo nafotím aj na blog. 

 • BERIVAS
  Stala som sa súčasťou projektu berivas a sama nechápem ako sa to podarilo. Stala som sa výpomocou s instagramom, čo je pre mňa aktivita, ktorá ma veľmi baví. Určite tento projekt podporte, či už odoberom newsletteru na webe, alebo sledovaním sociálnych sietí @berivas.web. Čaká Vás tam množstvo inšpirácie, nádherných článkov a hlavne, žiadne reklamy či rušivé elementy.

 • BarsAtelier - Môj veľký splnený sen!
  Konečne pomaly otváram svoju srdcovú záležitosť, projekt ktorý nosím v pamäti a srdci ešte od roku 2015 kedy som začínala ilustrovať pre pár blízkych ľudí. No dnes je to už viac než oficiálne. Budem nesmierne rada ak moju činnosť podporíte - či už ak dáte follow/like na profil na Instagrame @barsatelier, alebo zakúpite niečo priamo z Etsy, kde ma nájdete ako BarsAtelierShop

  Čo sa produktov v BarsAtelier týka, zatiaľ fungujeme v obmedzenom režime kým sa doriešia isté veci, no prostredníctvom Etsy máte možnosť zakúpiť si pár prvkov do Instagram Stories a čoskoro pribudnú 4 verzie nedátovaného kalendára v baby pink, baby blue, nude a blue farbách. Určite to nie je všetko, plánujem toho omnoho viac, no momentálnou prioritou sú moje štátnice. Každopádne sa neviem dočkať kedy budem môcť spustiť aj stránku a všetko potrebné - už 1. Júla 2020!
V súvislosti so spustením BarsAtelier spúšťam aj súťaž o kalendár, ktorý si môžete vytlačiť a bude dostupný aj na Etsy už čoskoro! Je úplne jednoduché zapojiť sa - stačí sledovať @BarsAtelier, dať like na súťažnú foto a v komentári označiť kamarátku. Komentárov samozrejme môžete pridať viac a Vaša šanca na výhru sa zvýši. Tiež ak zazdieľate súťažný príspevok v story, opäť sa šanca zvýši. Príspevok nájdete po kliknutí TU


Toľko teda zatiaľ k mojim updates! Neviem sa dočkať, kedy budem opäť naplno písať a venovať sa blogu. Veľmi pekne ďakujem každému/každej čo sa zapojí do súťaže, či akýmkoľvek spôsobom podporí BarsAtelier. Znamená to pre mňa neskutočne veľa. 

S láskou,

Komentáre

Zverejnenie komentára

 1. Držím ti palce na štátnice! Aj mňa by čakali, kebyže som sa nerozhodla ísť do medziročníka.
  Dúfam, že všetko, čo si praješ, sa ti aj splní.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ach, tak veľmi sa teším s tebou ❤ Už dopredu držím palce pri sťahovaní, nech ti všetko ide hladko a je čo najmenej komplikácií, haha! Na BarsAtelier sa neviem dočkať 🥰🥰

  SIMPLY BERENICAFacebook PageREAD ABOUT "WHICH PLANT-BASED MILK IS THE BEST?"

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Si veľká šikuľka, držím ti s projektom palce. A veľmi sa teším na updaty ohľadom sťahovania a zariaďovania bytu, takýto content ja môžem. :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Držim prsty aby si urobila štátnice najlepšie :) A držím prsty s ateliérom :) Teším sa na tvoje fotky zo sťahovania :)

  AKO SA PODOBAŤ NA FRANCÚZSKY VĎAKA ŠATÁM?

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Síce je príspevok starší, no aj tak dúfam, že sa ti veľmi darí :)
  leekralovaa

  OdpovedaťOdstrániť

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest