Košice, Slovensko

Ďalší semester je tu a s ním aj bezplatný rozvrh hodín vo Freebies Clube

 

Vysokoškoláci to nemajú s rozvrhmi najľahšie, a často pri vyhľadávaní nájdu len rozvrhy s konkrétnymi časmi či hodinami. Tento problém sme však pre Vás vyriešili a zadarmo vo Freebies Clube sme si pripravili rozvrh ako na mieru pre Vaše potreby.

Návod na vyplnenie je úplne jednoduchý!

- Rozvrh si v PDF verzii stiahnete a vytlačíte (ak máte papier ťažší ako 150g či výkres, viete si z rozvrhu urobiť jeho pevnejší variant, ktorý si môžete napríklad vložiť do šanónu či zakladača!)

- Vyplníte si údaje o akademickom roku, odbore a skupine v ktorých študujete a do zvislých stĺpcov si môžete vpísať údaje vo formáte:

ČAS
PREDMET
prednáška/cvičenie
Meno Vyučujúceho

Príklad:
8:00 - 9:30
Klinická psychológia
C
PhDr. Lenka Lienková, PhD.

- Do tmavšieho riadku v spodnej časti rozvrhu môžete vložiť doplňujúce informácie, či legendu použitých farieb. Kreativita vyplnenia je len na Vás!

Rozvrh hodín pre zimný a letný semester nájdete TU.

Na sociálnych sieťach nás vždy môžete označovať a radi Vaše fotografie prezdieľame! 

Nezabudnite, tieto tapety nesmiete zdieľať ďalej bez nášho súhlasu, ani vydávať za svoje. V prípade takéhoto konania sú porušené autorské práva, a preto môžete prísť o prístup k priečinku a v najhoršom prípade môže byť celý Freebies Club pozastavený.

(V prípade akýchkoľvek problémov s priečinkom či tapetami mi zanechajte komentár s Vašou e-mailovou adresou, prostredníctvom ktorej Vás môžeme kontaktovať.)

Komentáre

Zverejnenie komentára

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest