Košice, Slovensko

Novinky od Renovality — Hydro Renobooster, Harmančeková voda a RenolipsLeto sa nezadržateľne blíži a preto by sme svojej pleti mali s nástupom horúceho a suchého počasia venovať o niečo väčšiu pozornosť. A práve to si myslím, že stálo za poslednými novinkami značky Renovality, ktorá je ako prírodná kozmetika už od minulého roka mojou najobľúbenejšou a ktorá mojej pleti však nijako neškodí ako iné prírodné značky.

Dnes Vám teda prinášam pár slov o ich najnovších produktoch, konkrétne Hydro Renobooster, Harmančekovej vode a Renolips oleji na pery. Zároveň, jeden z produktov mi pomohol zachrániť pleť po alergickej reakcii na slnko! Ktorý? Čítajte ďalej a zistíte.

*V tomto článku ide o barterovú spoluprácu so značkou Renovality. Všetky názory a postrehy sú moje vlastné a žiadna recenzia nebola ovplyvňovaná faktom, že ide o spoluprácu.

⋒ Hydro Renobooster 

Látka squalane je známa hlavne z produktov značky the Ordinary, ale konečne sa táto hydratačná zložka dostáva aj do produktu od Renovality. Ide o pleťový olej s hydratačným účinkom a čo mňa osobne veľmi prekvapilo - vôbec nie je mastný. Na pleti pôsobí veľmi príjemne, je po ňom veľmi jemná, hladká bez nejakého olejnatého pocitu. Práve na leto bude ideálny a postačuje ho len jemne vklepať na pleť a na dekolt. Príjemný je aj pod make-upom, nemení jeho konzistenciu, avšak samozrejme treba chvíľu počkať kým sa tento olej trošku viac vpije do pleti. Na použitie Vám úplne postačí jedn malá pumpička na tvár a jedna na dekolt. 

Cena: 16,89€ za 50ml a produkt objednáte TU.
 
pleťové sérum hydro renobooster Renovality

⋒ Harmančeková voda

Odmalička som harmanček a harmančekový kúpeľ milovala. Je to pre mňa stále návrat do detstva a keď Renovality prišlo s týmto produktom, vedela som, že budeme kamaráti. Táto voda v rozprašovači má za úlohu upokojiť podráždenú, začervenanú pokožku ale aj hydratovať počas dňa. Rovnako je efektívna ako tonikum pre citlivú či akneóznu pleť a nanášať ju viete prestriekaním tváre alebo aj pomocou tampónu. Rovnako tento malý zázrak viete použiť na vankúš pre lepšie zaspávanie, to som však ešte nevyskúšala keďže využívam levanduľovú vodu. 

Môj pro tip: Počas môjho pracovného výletu do BA som bola príliš dlho vystavená 35°C, priamemu slnku a žiaľ som si zabudla počas dňa pretrieť tvár SPF. Na tvári sa mi prejavila alergická reakcia na slnko, čoho dôsledkom bola začervenaná tvár, najviac líca a kopa malých pľuzgierov. Keďže takúto pokožku treba hydratovať, nedenzifikovať a venovať jej väčšiu pozornosť, siahla som práve po harmančekovej vode. A do troch dní som mala pleť ako predtým, opäť jemnú na dotyk bez viditeľného poškodenia. Stačilo mi počas dňa líca prestriekať, večer pretrieť tampónom a samozrejme nevystavovať pleť potu či slnku.

Cena: 5,45€ za 100ml a produkt objednáte TU.

harmančeková voda rozprašovač renovality

⋒ Renolips Olej na pery

Aby som s Vami bola úplne úprimná, preferujem skôr tuhé balzamy na pery. Avšak nový Renolips používam odkedy mi prišiel a vôbec mi nevadí, že má guľôčkový aplikátor. Ide o olej zložený z baobabového, hroznového, malinového a jojobového oleja, ktoré majú za účel spevniť a hydratovať pery spolu s výťažkami granátového jablka a semien senovky gréckej. Olej je veľmi príjemný, do pier sa relatívne rýchlo vsiakne ale pery nechá veľmi jemné. Čo rovnako chválim je, že aj keď produkt obsahuje len 10ml, vydrží ozaj veľmi dlho a stačí ho naniesť len veľmi málo. Celkovo ide o veľmi kvalitný a účinný produkt.

Cena: 7,89€ za 10ml a produkt objednáte TU

olej na pery renovality prírodný


Celkovo tieto tri produkty hodnotím veľmi pozitívne a našli si miesto v mojej rutine. Asi najväčší zázrak je pre mňa harmančeková voda, zložená len z dvoch ingrediencií, a to že mi pomohla s alergickou reakciou na slnko je pre mňa obrovské plus pre toto leto. Rovnako ju aktuálne používam na miesta, kde mám potničky, ako sú napríklad záhyby končatín, a je vidno veľké účinky. 

Ktorý z produktov ste už vyskúšali? Aké produkty na leto by ste mi vedeli odporúčať?
 

Komentáre

Zverejnenie komentára

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest