Košice, Slovensko

Renovality — N°1 Crystals Series Telové Sérum


Prichádza jeseň a s ňou aj chladnejšie počasie, ktoré našu pokožku bude vysušovať. K jesennej atmosfére neodmysliteľne patrí okrem hektolitrov čaju a množstvu sviečok aj teplá vaňa. A čo lepšie doplní bublinkový kúpeľ so sviečkami a hudbou zatiaľ čo vonku prší?

Moja milovaná značka Renovality prišla už dávnejšie s telovými sérami z ich Crystal Series. Poriadne som ich otestovala a nakoľko v lete som si práve veľa bublinkových kúpeľov neužila, táto téma mi prišla vhod práve teraz.

O Klementínku ste si mohli zasúťažiť už dávnejšie, preto recenzia bude len o Bergamote, Škorici a Verbene. Ide o dlhodobú spoluprácu, za čo Renovality veľmi pekne ďakujem, môj názor však nie je nijako ovplyvňovaný týmto faktom. Poďme teda spolu pozrieť na tieto produkty.

Všetky tieto séra je pred prvým použitím potrebné otestovať, nakoľko môžu u alergikov vyvolať reakcie. Mne samej pri použití priamo na tele sérum Škorica spôsobilo svrbenie a začervenanie, ale pri použití na spríjemnenie kúpeľa a nakvapkaní do vody bolo všetko v poriadku. 

Ide primárne o argánový a jojobový olej v spojení s rôznymi zložkami, ktoré majú za úlohu zvláčniť pokožku. Určite nie je vhodné používať tieto séra v lete a pri vystavení na slnečnom žiarení, nakoľko oleje nechránia pokožku pred slnkom. S používaním na pleti by som bola tiež opatrná, aj kvôli slnečnému žiareniu, ale aj kvôli citlivosti pleti na určité zložky (napríklad škoricu).

⋒ Verbena Telové Sérum N°1 Crystal Series
⋒ Obsah: 50ml

Verbena je známa aj ako Thymus Hiemalis a v prírode ho je celkom často vidieť (zachytila som túto rastlinku napríklad aj na fotke, ktorú nájdete na mojom Instagrame). Verbena má pre mňa mierne citrusovú vôňu, ktorým ja žiaľ nefandím a preto sérum používa moja mamka. Tak ako všetky ďalšie séra, aj toto sa na pokožke veľmi ľahko a dobre rozotiera a vôňa vydrží ozaj dlho.

⋒ Prehľad jednotlivých zložiek tohto produktu môžete nájsť na stránke LaKrem.sk


⋒ Škorica Telové Sérum N°1 Crystal Series
⋒ Obsah: 50ml

Škorica je ideálna na jeseň a zimu, avšak k pokožke môže byť celkom agresívna a preto je potrebné používať toto sérum veľmi opatrne. Vôňa je veľmi intenzívna, preto považujem za vhodnejšiu alternatívu nakvapkať sérum do kúpeľa. Takto znižujete riziko kožnej reakcie, ale zároveň si užijete výhody tohto séra, pričom pokožka ostane hebká a prevoňaná.

⋒ Prehľad jednotlivých zložiek tohto produktu môžete nájsť na stránke LaKrem.sk


⋒ Bergamot Telové Sérum N°1 Crystal Series
⋒ Obsah: 50ml

S Bergamotom sa stretávame asi najčastejšie v parfémoch, avšak ide o druh citrusu. Nejde však o výraznú vôňu, skôr veľmi príjemnú a podľa môjho názoru ju ocenia aj muži (avšak nerobme rozdiely, nech si používa každý kto chce). Spomedzi zvyšných sér mi príde najjemnejšia a najsviežejšia.

⋒ Prehľad jednotlivých zložiek tohto produktu môžete nájsť na stránke LaKrem.sk


⋒ Klementínka Telové Sérum N°1 Crystal Series
⋒ Obsah: 50ml

⋒ Prehľad jednotlivých zložiek tohto produktu môžete nájsť na stránke LaKrem.sk


Čo hovoríte na tieto séra? Pozdávajú sa Vám? Za mňa ide o veľmi príjemný produkt a primárne ich využívam práve do kúpeľa. Poslednú dobu som veľmi citlivá na vône a práve takéto využitie mi zabezpečuje aby ma následne nebolela hlava.

Máte svoju obľúbenú vôňu, ktorú by ste si vedeli v tejto kolekcii predstaviť?

Komentáre

Zverejnenie komentára

 1. Klementínka sa mi páči asi najviac 🥰 Ale všetky séra vyzerajú super, vôbec som nevedela o týchto produktoch!

  SIMPLYBERENICAINSTAGRAMNOVÝ ČLÁNOK: 5 vecí, ktoré by ste mali vedieť pred prechodom na vegánstvo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak po tom skořicovém bych sáhla hned! :) Vypadají skvělé a je super, že jsi s nimi spokojená. Zajímavý tip na produkty, ráda někdy vyzkouším. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Všechny séra vypadají parádně, líbí se mi nejvíc skořice a bergamot:)

  OdpovedaťOdstrániť

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest