Košice, Slovensko

GA-DE — Je ich skincare lepšia ako dekoratívka?


Kozmetiku značky GA-DE ste už na tomto webe vidieť mohli. Šlo o dekoratívnu kozmetiku, na ktorú sa bližšie môžete pozrieť v tomto článku a ak ste článok nečítali, tak prezradím, že som dodnes veľmi spokojná. Tentokrát som testovala skincare, konkrétne pleťový gél, tonikum a ílovú masku. Poďme teda na jednotlivé produkty. Značke GA-DE ďakujem za možnosť vyskúšať tieto produkty a aj keď ide o spoluprácu, názory sú moje vlastné, nijako neovplyvnené.

⋒ REVIVALIST Porcelain Clarity Mask

Obsah: 50ml
Zakúpite tu: Marionnaud.sk

Pleťové masky zbožňujem a o to viac ílové. Takže keď som si v balíčku našla túto, neváhala som a hneď som ju aj použila. Jej účel je rozjasniť, vyčistiť a rozjasniť pleť a musím priznať, je skvelá. Zmýva sa ľahko, pleť nechá vypnutú ale príjemným spôsobom, kedy ostane aj tak hladká na dotyk. Nemám jej čo vytknúť, má veľmi príjemnú vôňu a nakoľko som ju už dopoužívala, môžem povedať že je ozaj výborná. Oceňujem tiež veľmi pekné elegantné balenie, ktoré pôsobí ozaj kvalitným dojmom. 


⋒ Gentle Toning Lotion

Obsah: 200ml
Zakúpite tu: Marionnaud.sk

Toto tonikum milujem. Má veľmi príjemnú vôňu ruží, je k pleti veľmi jemné, nevysušuje ju ale zanechá ozaj hebkú na dotyk. Nezanecháva ale žiaden mastný pocit, skôr takú príjemne hladkú pokožku. Pomáha pleť dočistiť, pleť rozjasní veľmi zdravým spôsobom. Veľmi rada ho používam práve večer pred spaním a následne po toniku nanášam hyalurónové sérum a krém.

⋒ Gentle Cleansing Gel

Obsah: 200 ml
Zakúpite tu: GADECosmetics.com

Čistiaci gél je ozaj veľmi skvelým pomocníkom. Tvorí bohatú penu, krásne pleť vyčistí a odstráni aj posledné zvyšky make-upu. Rovnako ako tonikum, aj tento gél má veľmi príjemnú vôňu ruží, je k pleti ozaj jemný a šetrný. Pleť nevysušuje a spolu s tonikum sú ideálnou kombináciou pre normálnu až suchú pleť. Ďalšou výhodou gélu je, že postačuje použiť ozaj malé množstvo a vyčistíte ním celú pleť a krk.  Po dlhodobom používaní mám pleť ozaj jemnú, bez začervenania.Celkovo skincare od značky GA-DE hodnotím veľmi kladne. Ide o vysoko kvalitné produkty, ktoré spĺňajú to čo majú v popise. Najviac sa mi z týchto produktov páčila konkrétne ílová maska, ale gél a tonikum hodnotím tiež ozaj veľmi kladne. 

Poznáte produkty tejto značky? Ak by ste mali možnosť, ktorý by ste vyskúšali?

Komentáre

Zverejnenie komentára

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest