Košice, Slovensko

Life Lately #2 — Čo ma čaká a neminie v 2022?

A je to tu. Rok 2022. Také krásne číslo, ktoré tomuto roku akosi pridáva na určitej výnimočnosti. A taký tento rok pre mňa jednoznačne bude. Výnimočný. Významný.

Zároveň sa bude niesť v znamení krásnych čísel, keďže oslávim 25. narodeniny a s priateľom máme 22.2.2022 druhé výročie. Taktiež BarsAtelier bude oslavovať svoje druhé narodeniny.

Čaká ma tiež čoskoro odovzdanie diplomovej práce, ukončenie magisterského štúdia psychológie a veľké rozhodovanie čo bude ďalej. Aktuálne som skôr naklonená stáži a full-time práci, ale stále čakám aká téma bude uverejnená pre doktorandské štúdium a podľa toho si podám prihlášku. Od toho sa bude odvíjať aj moje rozhodovanie v súvislosti so stážou cez Erasmus+, alebo úplným presťahovaním do Prahy. 

Tento rok chcem venovať sebarozvoju. Nie takému ako z motivačných kníh (ktorým ja absolútne neholdujem). Chcem si dopriať rok, v ktorom budem úprimne prejavovať svoje emócie, uprednostňovať samú seba a hovoriť "nie". Rok, v ktorom nebudem dávať druhé šance ľuďom, ktorí už príliš mnoho krát sklamali. Rok, v ktorom sa chopím šancí, ktoré mám a využijem ich naplno. Chcem o niečo menej racionalizovať každé rozhodnutie a nechať sa trošku viesť aj srdcom.

Chcem tento rok ozaj prežiť. Mať pľúca plné horského vzduchu, kilometre v nohách, tvár zdravo pobozkanú slnkom, uzdraviť sa navonok aj vnútri. Plno zážitkov, fotiek, spomienok. A to všetko spolu s priateľom, kamarátmi a blízkymi.

Všetkým Vám prajem, aby tento rok 2022 bol k Vám lepší než tie predchádzajúce. Nebojte sa výziev, ktoré Vám pripraví. Nebojte sa snívať s otvorenými očami, nebojte sa ísť do výziev. Začnite s tým, s čím ste vždy začať chceli. Objavujte, vzdelávajte sa, obohacujte sa. Žite naplno. Pretože na sklonku života nebudete spomínať na to, akú ste mali postavu, čo ste postli na sociálne siete, či aké ste mali známky počas štúdia. Budete spomínať na momenty, kedy ste ozaj naplno žili.

Prajem Vám jeden nádherný, kúzelný a výnimočný rok 2022.

Pamätajte, život je taký, aký si ho urobíte.Komentáre

Zverejnenie komentára

 1. Moc ti přeji, aby se ti veškeré vize podařili naplnit a byla jsi se vším spokojená! Mimo to hlavně hodně štěstí a zdraví! :) Budu se těšit na další posty. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Z celého srdca ti prajem, aby sa ti splnilo všetko to o čom píšeš a aj niečo naviac :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Moc ti přeji, aby se ti všechno hezky podařilo :-) A musím říct, že máte naprosto magické datum výročí, to je krása ♥ A držím palce diplomovou prací! Já jsem si taky něco málo do nového roku stanovila, tak uvidíme :-)

  http://www.jancahala.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest