Košice, Slovensko

Charlotte Tilbury ― Má to za tú cenu zmysel?

High end kozmetické značky, medzi ktoré patrí aj Charlotte Tilbury, sú ako taký Disneyland. Žiaľ, skôr s ohľadom na cenu. Po štátniciach som sa rozhodla obdarovať práve nádielkou tejto značky, nakoľko bol v predaji Mystery Box, darčeky k nákupu a zľavy. Všetko to začalo tým, že som chcela skúsiť ikonický Pillow Talk rúž. A skončila s nádielkou, ktorá by ma v plnej sume stála približne 400€. A aj keď som vo finále platila o dosť menej ako polovicu celkovej hodnoty, pri tej cene to bude once in a lifetime experience oprávnene.

Pre orientáciu ku každému produktu napíšem či šlo o darček, alebo súčasť mystery boxu. Ceny sú aktuálne, bez zliav. Ako som spomínala v úvode, objednávala som Make-up to mesmerize Mystery Box (ktorý bol ešte dokonca v zľave) obsahujúci 6 produktov plnej veľkosti, dostala som 2 darčeky a doobjednala som si cestovnú verziu ikonického Hollywood Flawless Filter make-upu a Pillow Talk Wardrobe. Žiadne clo ani poštovné nebolo potrebné platiť, balíček prišiel bezpečne zabalený a zdarma som mala urýchlený shipping. 

Poďme sa teda pozrieť na konkrétne produkty tejto dekoratívnej kozmetiky.

Cheek to Chic Swish & Pop Blusher (Mystery Box)

Táto lícenka je zložená z dvoch častí, svetlejšej na okraji a tmavšej vnútri, vďaka čomu si viem "namiešať" potrebnú intenzitu. Má púdrovú konzistenciu, ktorá je však veľmi jemná až maslová. Nanáša sa veľmi jednoducho, ide o krásne pigmentovaný produkt, ktorý sa na pleti dá rozotrieť do stratena bez silných prechodov. Ide o nádherný mauve odtieň v kombinácii s púdrovou ružovou.

odtieň: Sex on Fire
cena: 39€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/cheek-to-chic-sex-on-fire

Brow Fix Clear Brow Gel (Mystery Box)

Priznám sa, tento produkt ma nenadchol a aj v drogérii nájdete oveľa lepšie gély než je tento. Používam ho však denne, keďže si moje obočie nevyžaduje nejakú silnú fixáciu. Avšak, ešte aj priehľadný Essence gél, ktorý majú v predaji od začiatku existencie značky, dosiahne rovnaký efekt. Ak by tento produkt nebol v mystery boxe, nesiahla by som po ňom.

cena: 26€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/brow-fix-clear-brow-gel

Tinted Love Lip & Cheek Tint (Mystery Box)

Myslela som, že sú časy "tintov" už za nami, ale práve tento produkt ma presvedčil o tom, že ide o skvelú vychytávku. Perám a líčkam dodá veľmi zdravý červený oddtieň, ktorý pôsobí veľmi prirodzene. Odtieň Bohemian Kiss je červený až jemne tehlový, hodí sa skôr k teplým odtieňom pleti. Stačí ho veľmi málo, ideálne teda pred nanesením púdru, a hubkou roztrieť do stratena. Obsahuje kyselinu hyalurónovú a vitamín E, preto pery nevysušuje, ale pôsobia šťavnatým dojmom.

odtieň: Bohemian Kiss
cena: 32€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/tinted-love-lip-cheek-tint-bohemian-kiss

Luxury Palette of Pearls (Darček k nákupu)

Keď som uvidela v balíčku túto paletku, zajasala som. Už len ten dizajn samotný je nádherný. 4 krásne perleťové tiene, ktoré postačí použiť na oko samostatne a nič viac okrem riasenky nepotrebujete. Či už do vnútorného kútika oka, alebo cez celé viečko, zamilovala som si túto paletku na dennodenné používanie. Každý odtieň je extrémne pigmentovaný, žiarivý, počas dňa neopadáva ani nezalieza do záhybov viečka.

odtieň: Celestial Pearl
cena: 52€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/luxury-palette-of-pearls-celestial-pearl

Hollywood Flawless Filter (Travel-size)

Musela som si ho kúpiť. Inak sa nedalo. Ide o veľmi zaujímavý produkt, ktorý pripomína make-up, avšak je určený skôr na nanesený make-up, pre poriadny glow. Dá sa použiť aj samostatne ako make-up, avšak pôsobí na pleti veľmi lesklo, čo nemusí byť vždy žiadúce. Mne sa osvedčilo práve použitie na make-up, kedy sa sama rozhodnem, ktoré časti tváre potrebujem prejasniť. Stačí ho použiť málo, a pleť vyzerá veľmi hydratovanie a prejasnene.

odtieň: 2 Fair
cena: 15€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/mini-hollywood-flawless-filter-2-fair

Eyes to Mesmerize (Mystery Box) 

Krémový očný tieň som nemala ani nepamätám, ale tento je na jeseň ideálnym produktom. Stačí ho ráno v rámci líčenia prstom naniesť na oko, štetcom roztrieť do stratena, a veľmi jednoduché vkusné líčenie je na svete. Obsahuje trblietky, je metalický a v krásnom teplom tehlovom až hnedom odtieni. Počas dňa na oku bez problémov vydrží a ozvláštni akékoľvek líčenie.

odtieň: Walk of No Shame
cena: 30€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/eyes-to-mesmerise-walk-of-no-shame

Instant Eye Palette (Mystery Box)

Rukami mi prešlo už mnoho paletiek. A ak poviem mnoho, myslím ozaj veľa. Ale na túto sa nejako nič nechytá. Obsahuje krásne trojice tieňov, ktorými viete vytvoriť dymové líčenie. Samozrejme, tiene môžete kombinovať akokoľvek potrebujete, ale ak sa s kozmetikou ešte len učíte pracovať, tieto trojice tieňov môžu byť nápomocné. Kvalita je skvelá, ide o veľmi pigmentované tiene, ktoré vôbec nefľakatia a prášia len veľmi málo. Ak nepotrebujete v kolekcii pestré farby, táto paletka je úplný ideál.

odtieň: Smokey Eyes are Forever
cena: 75€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/instant-eye-palette-smokey-eyes-are-forever

Pillow Talk Wardrobe Kit

Toto combo je presne tým čo som potrebovala. Pillow Talk je ikonický odtieň rúžu práve tejto značky, a keď som našla balenie ceruzky, balzamu, lesku a rúžu na pery (Mini Lip Cheat, Hyaluronic Happikiss, Mini Collagen Lip Bath a Mini Matte Rev), vedela som že sa mi splnil sen. Všetko je v jednom odtieni, preto môžem kombinovať produkty ako potrebujem. Rúž a ceruzka sú v mini verzii, to mi však úplne vyhovuje, keďže rúže už tak často nepoužívam. Odtieň je krásny ružový až s presahom do mauve a hodí sa pravdepodobne akejkoľvek farbe pokožky.

cena: 46€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/pillow-talk-lip-wardrobe-kit

Hyaluronic Happikiss (Happiberry v Mystery Boxe, Happipetal darček k nákupu)

Tieto balzamy na pery s kyselinou hyalurónovou sú neskutočne jemné, vláčne a s intenzívnym odtieňom. Happiberry som podarovala mamke, ale Happipetal som si jednoznačne musela nechať. Happipetal má nude odtieň jemne do broskyňova a Happiberry je tmavý nude až bordový. Na perách síce nemajú dlhú výdrž, ale za to veľmi pekne hydratujú. Veľkou nevýhodou je, že po vysunutí sa nedajú zasúvať naspäť - točiť sa dá iba 1 smerom. Taktiež sa balzam veľmi rýchlo pod teplom pier topí, čo môže byť trošku nepríjemné.

odtiene: Happipetal a Happiberry
cena: 39€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/hyaluronic-happikiss-lipstick-happipetal

Pillow Talk Push Up Lashes! (vzorka)

Ako som už písala v článku pri porovnaní travel-verzií riaseniek, táto je dokonalá. Prikladám recenziu, aby som sa neopakovala.

odtieň: super black
cena: 30€
linkhttps://www.charlottetilbury.com/eu/product/pillow-talk-push-up-lashes-mascara

Ak by nebolo štátnic, asi by som v živote po tejto kozmetike nesiahla. V prípade, že by som nevyužila akcie, mystery box a darčeky k nákupu, platila by som celkovo približne 393€. Takto ma všetky produkty vyšli 178€, čo síce vôbec nie je málo, ale štátnicovala som (snáď) posledný krát a poctivo som si na darček šetrila.

Poznáte túto kozmetickú značku? Mali ste už možnosť niečo vyskúšať? Čo Vás z mojej recenzie najviac zaujalo? Napíšte mi do komentára, či sú podľa Vás cený produktov adekvátne.

Komentáre

Zverejnenie komentára

  1. Produkty vypadají velmi kvalitně a líbí se mi i jejich design! :) Je super, že sis udělala radost, tak to má být! :))

    OdpovedaťOdstrániť

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest