Praha, Česko

Najlepší skincare produkt? ― Dr.Jart+ Cicapair

Všade na internete som ho videla. Prisahám. Denne mi ho všade vyhadzovalo. Takže keď bola Sephora blízko, neodolala som a siahla som po miniatúre. A teraz nasleduje dlhé O M G. Dámy (a páni ak tu ste), Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass Color Correcting Treatment.

To, že cica krémy, s obsahom tiger grass (centella asiatica) sú záchrana pleti, vieme už všetci. Ale tento krém je ešte o pár levelov vyššie. Neklamem.

Tento malý zázrak je v balení zelený. Na pleti sa však úplne dokonale prispôsobí, zmení sa zo zeleného presne do odtieňa vašej pleti. Ale to nie je všetko. Keďže má prívlastok color correcting, zjednotí pleť. A v tomto prípade názov ozaj neklame. Celá pleť je automaticky v jednom odtieni, prirodzene vyzerajúca, zdravo rozžiarená. Výťažok centelly zároveň pleť upokojuje, zmierňuje začervenanie (nie len tým, že ho prekryje). Pomáha tiež pleť hydratovať a vyhladiť. Tento krém robí na 100% presne to čo má v popise. Vôňu nemá žiadnu, stačí ho použiť iba o veľkosti hrášku, a tá zmena je priam neskutočná. Za mňa je nadšenie obrovské, a budem vás ním otravovať ešte veľmi dlho..

Ak máte možnosť siahnuť po tomto kréme, za žiadnych okolností sa mu nevyhýbajte. V mojom prípade sa stal každodenným svätým grálom. Čo vy na to, zaujal vás?
Komentáre

Zverejnenie komentára

  1. Tak to zní jak kouzlo!! Ale zaujal mě. Tak se po něm někdy musím podívat. :)

    ABOUT MAI LIFE

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Po tvojom článku ma tento krém jednoznačne zaujal a premýšľam žeby som ho vyskúšala :) keď teda vyskúšam dám vedieť určite či aj mne pomohol. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Prečítania blogu

Sledovatelia blogu

Môj Pinterest