bars atelier

tvorené, písané a kreslené s láskou

Viki M.
Viki. 23 ročná študentka psychológie, milovníčka písacích potrieb a v neposlednom rade zakladateľka projektu BarsAtelier.

O mneTeší ma, som Viki a stojím za týmto srdcovým projektom. Som študentkou (čoskoro magistrou) psychológie, večný snílek a milovníčka kávy. Pred niekoľkými rokmi, konkrétne v 2014, som sa rozhodla svoj život posunúť takým zvláštnym smerom. Vytvorila som si blog, chvíľu som predávala ručne tvorené personalizované ilustrácie. Dlho sa však necítila úplne "sebou" na blogu a nebola som stotožnená ani so svojou tvorbou.

Dnes som však tu, v BarsAtelieri. Mojom malom zhmotnenom sne, ktorý je všetkým po čom som kedy túžila. Píšem o svojich myšlienkach, zaujímam sa o rozumnú kozmetiku, zaujímajú ma spoločenské ale i psychologické témy. Vďaka tomuto blogu rastiem, vzdelávam sa a rozvíjam svoje schopnosti a záľuby.

V prípade, že Vás môj blog zaujal a chceli by ste nadviazať spoluprácu, neváhajte ma kontaktovať na barsatelier@gmail.com

Som otvorená bartrovej aj honorovanej spolupráci vo forme výstupov v podobe článkov, fotografií produktov, recenzií, ale vieme sa dohodnúť aj na kreatívnejšom prevedení v podobe ilustrácií, či rozvinutej honorovanej spolupráci vo forme personalizovaných gifov pre Vašu značku. Spolupráce s MLM firmami odmietam, keďže nie sú v súlade s mojimi presvedčeniami a hodnotami.

Momentálne spolupracujem s a tvorím pre:

- TamZpět/TamSpäť (www.tamzpet.com, www.tamzpet.com/sk/

- TwoCosmetics (www.twocosmetics.sk

- Renovality (www.renovality.sk

- LaPetiteSilk (www.instagram.com/lapetitesilk)

- GA-DE Cosmetics (https://www.gadecosmetics.com)

Bola som ambasádorkou pre:
- Zápisník Tajomstvo Udržateľného Šťastia (1. Tajomstvo udržateľného šťastia - dreamandlive.sk)
- Zápisník Minimalist (2. Minimalist - dreamandlive.sk)

Napísali o nás: 

 


Kontaktný formulár