bars atelier

tvorené, písané a kreslené s láskou

Viki M.
Viki. 23 ročná študentka psychológie, milovníčka písacích potrieb a v neposlednom rade zakladateľka projektu BarsAtelier.

Ambasádorky projektu

V rámci BarsAtelier dávam príležitosť spolupráce pre blogerky, youtuberky, fotografky, či nadšenkyne sociálnych sietí. Práve preto som pre propagáciu svojho ateliéru vybrala 7 ambasádoriek, ktoré by som Vám rada predstavila. Keďže nerobím rozdiely v tom, či má niekto 10 alebo 10 000 sledovateľov, verím vo vzájomnú podporu a aj pre to nájdete medzi mojimi ambasádorkami rôznorodé, úžasné žienky bez ohľadu na akej sociálnej sieti pôsobia.

Všetky informácie o novopripravovaných produktoch, zľavách, ambasádorských kódoch zistíte práve na ich profiloch a taktiež Vám prinesú všetky potrebné informácie a skúsenosti s jednotlivými produktmi.

Alex 


BarsAtelier je spojenie jemnosti, detailnosti a krásy. Je dôkazom toho, že sny sa naozaj plnia. Je mi cťou byť jeho ambasádorkou!

IG @alexsurinova

__________________________________________

Karin


Zo spolupráce s BarsAtelier mám veľkú radosť, pretože krásnych ilustrácii, gifov a nálepiek na Instagram nikdy nie je dosť. Rada podporím kreatívnych a šikových ľudí zo Slovenska akou je napríklad aj Viky.
__________________________________________

Katka 


Tvorbu BarsAtelier sledujem a podporujem od samého začiatku. Veľmi sa mi páči, akým smerom sa Viki uberá, ako srší skvelými nápadmi, ktoré pekne jeden po druhom realizuje. Veľmi ma bavia aj všetky plánovače, moodtracker, nálepky na IG.. No najviac ma samozrejme dostali personalizované ilustrácie – moja, podľa profilovej fotky, náš mini zápisník, ktorý sme využili ako nálepku a najmä naša spoločná ilustráciu so Silviou, ktorá nahradila našu neexistujúcu reprezentatívnu spoločnú fotku. Nemala som predstavu, ako táto ilustrácia vyjde, no boli sme obe nadmieru spokojné. Komunikácia s Viki bola a vždy je veľmi príjemná, milá, ľudská.. ochotne nám zakomponovala všetky detaily aj malé úpravy v procese tvorby. Sledovať vznik tejto ilustrácie od skice až po finálnu verziu bol zážitok. Určite odporúčam všetkými desiatimi a želám veľa úspechov a spokojných klientov, ktorým BarsAtelier produkty budú robiť rovnakú radosť ako mne.. :)

IG @dreamandlive.sk
WEB www.dreamandlive.sk

__________________________________________

Nora


Vidieť snahu a lásku, ktorú do svojej jedinečnej práce dáva je nie len motivujúce, ale aj inšpirujúce. Každým dňom prichádza s novými kreatívnymi nápadmi a ja sa nestačím diviť. Ako samotná Viki vraví: “when you support a small business, you are supporting a dream". Preto som nesmierne rada, že môžem byť súčasťou jej veľkého sna.

IG @norabrinn
WEB www.brinora.sk
YT Brinora

__________________________________________

Mia


Som veľmi vďačná, že môžem byť ambasádorkou tejto krásnej tvorby, ktorá mi je srdcu blízka, pretože organizovanie a nálepky - to je moje 🤍

IG @alwayssmilingmia
WEB www.alwayssmilingmia.com

__________________________________________

Tia


Veľmi sa mi páči ako si mladí ľudia plnia svoje sny a BarsAtelier je jeden z takých snov úžasnej slečny. Mam neskutočnú radosť, že môžem byť jeho súčasťou a ešte ani jeden deň som neoľutovala. Každá ilustrácia, plánovače, či ostatné produkty sú tak prepracované a plné lásky. Vďaka plánovačom mám väčší prehľad vo veciach za čo som vďačná, rôzne printy, rozvrhy a mnoho ďalších, ktoré sú naplno využiteľné mi pomáhajú v mojom bežnom živote a je to s nimi jednoduchšie. Tešímsa z našej spolupráce a aj na ďalšie produkty, ktoré pribudnú do tohto sna už teraz viem, že budú dokonalé.
__________________________________________

Soňa


BarsAtelier je mojou prvou spoluprácou odkedy sa venujem Instagramu a YouTube videám takže má pre mňa špeciálny význam. Veľmi sa mi páči celý ten nápad a som veľmi rada, že môžem byť ambasádorkou tohto kreatívneho a inšpiratívneho projektu.

Kontaktný formulár