bars atelier

tvorené s láskou

Viki M.
Viki. 23 ročná študentka psychológie, milovníčka písacích potrieb a v neposlednom rade zakladateľka projektu BarsAtelier.

FAQ

Ako si môžem objednať ilustráciu?

Pre čo najrýchlejšiu komunikáciu je super využiť napríklad správu na Instagrame @barsatelier, prípadne e-mailom cez barsatelier@gmail.com.

Koľko ma ilustrácia bude stáť?

Cena výsledného produktu je individuálna a odvíja sa od viacerých kritérií ako je napríklad počet osôb, zvieratiek, dodatkov, či textov. Farba pozadia je vždy bezplatná a voliteľná v prípade, že ide o jednofarebné pozadie, prípadne vzory na pozadí.

Chcel/-a by som zľavu. Ako na to?

Zľavy na určité produkty viete získať cez ambasádorky, ktorým prislúcha zľavový kód na Etsy produkty. Zľavy a akcie na ilustrácie sú časovo obmedzené a ohlásené sú v príbehoch na @barsatelier.

Ako dlho trvá tvorba ilustrácie?
Dĺžka tvorby sa odvíja od zakázky - pri jednej osobe ide o približne 2-3 dni, pri viacerých môže trvať vyhotovenie objednávky maximálne dva týždne (v hektickom období, napr. sviatky).

 Môžem ilustráciu reklamovať? 

Na ilustrácii a všetkých detailoch sa vždy dohodneme tak aby sme dospeli k obojstrannej spokojnosti. Keďže ide o zväčša digitálny produkt, do ktorého venujem svoj čas, nie je možné reklamovať ilustráciu. Objednávka je vždy záväzná.

Ako prebieha platba?

Platí sa vždy minimálne 50% vopred a zvyšných 50% pred odoslaním finálnej objednávky na e-mail. Pri osobnom odbere tlačenej objednávky v Košiciach sa zvyšných 50% dá vyplatiť aj v hotovosti pri preberaní objednávky.

Viete mi objednávku vytlačiť?

Ak ste z Košíc alebo si viete objednávku prevziať osobne, je možné dať objednávku do tlače na A4 - A3 veľkosť na matný alebo lesklý papier o gramáži 150-250 gramov. Samozrejme, je potrebné doplatiť tlač a balné. Mimo Košíc neodosielam.

Čo ak som objednávku stratil/-a, zmazal/-a?

Odporúčam vždy objednávku zalohovať na Google Drive alebo iCloud. Všetky objednávky zálohujem po dobu pol roka, po tejto dobe nie je zaručené, že bude objednávka ešte k dispozícii. 


 

Kontaktný formulár