bars atelier

tvorené, písané a kreslené s láskou

Viki M.
Viki. 23 ročná študentka psychológie, milovníčka písacích potrieb a v neposlednom rade zakladateľka projektu BarsAtelier.

Naše služby

V našej ponuke viete nájsť rôzne grafické maličkosti, personalizované ilustrácie či gify, ale aj mnoho plánovačov či samolepky. Pre nasledujúce služby nás kontaktujte na našom e-maily barsatelier@gmail.com a dohodneme si osobnú konzultáciu Vašej predstavy a nacenenie produktov.

Personalizované ilustrácie

Ponúkame Vám digitálne ilustrácie na mieru, ktoré nesú náš vlastný rukopis. Vyhotovované sú v 400DPI, čo Vám ponúka tlač na rôzne druhy a gramáže papiera či plátno do formátu A3. Ide o digitálny produkt, ktorý Vám po vyhotovení zašleme na Vami zvolenú e-mailovú adresu, v prípade doplatku Vám ho však vieme taktiež vytlačiť na 250g papier s matným alebo lesklým finishom podľa Vašej preferencie. Uprednostňujeme osobný odber v Košiciach, respektíve Zásielkovňu v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Branding a vizuál značky

Branding je základom tvorby vlastnej značky a aj tieto služby u nás nájdete spolu s osobnou konzultáciou. Od fontov, cez logo a jeho variácie, až po farebnú paletu vieme s Vašou pomocou vyskladať Vašu vysnívanú značku

Personalizované gify pre Vás a Vašu značku

V našej ponuke nájdete možnosť tvorby vlastných gifov na mieru v textovej či obrázkovej podobe. Pomôžeme Vám založiť účet na Giphy pre Vašu značku, vysvetlíme Vám proces uverejňovania gifov a za bezkonkurenčné ceny Vám samotné gify vytvoríme podľa Vašich požiadaviek.

Vizitky, ďakovné kartičky, oznámenia, pohľadnice a iné tlačoviny

V súčasnosti ponúkame grafické návrhy vizitiek, ďakovných kartičiek a ostatných tlačovín. Vzhľadom k aktuálnej situácii nevyhotovujeme tlač dizajnov, ale vieme Vám odporúčať reklamnú agentúru vo Vašom okolí, ktorá sa tlači venuje. 

Grafické doplnky pre Instagram

Ak neviete nájsť ten správny dizajn pozadí instagramových výberov, či samolepky do príbehov, neváhajte sa obrátiť na nás. S Vami zvolenými farbami a fontmi vieme prekonzultovať akékoľvek grafické doplnky pre Váš Instagram či iné sociálne siete. 

Čo ďalšie Vám BarsAtelier ponúka?

Okrem vyššie spomenutých produktov Vám ponúkame v našom Etsy a Sashe obchode rôzne digitálne produkty akými sú kalendáre,  či rôzne plánovače a aktuálne sa naša kolekcia rozrástla aj o papierové a plastové samolepky. Fantázii sa u nás medze nekladú a preto v prípade vlastného nápadu na produkt nás neváhajte kontaktovať. Sme otvorení inováciám a novým výzvam!
Kontaktovať nás môžete mailom či správou na sociálnych sieťach

Pondelok - Piatok  10:00 - 18:00
Sobota - Nedeľa     zavreté (v prípade nevyhnutných potrieb nás môžete kontaktovať aj v tieto dni)

O cenách a produktoch sa môžete nezáväzne informovať prostredníctvom barsatelier@gmail.com

Kontaktný formulár