bars atelier

tvorené, písané a kreslené s láskou

Viki M.
Viki. 23 ročná študentka psychológie, milovníčka písacích potrieb a v neposlednom rade zakladateľka projektu BarsAtelier.

Recenzie od našich spokojných klientov

 "Najkrajšiu ilustráciu som mala hneď na druhý deň, Viki je veľmi šikovná a milá a dá sa s ňou na všetkých vašich predstavách dohodnúť!

- Alžbetka o personalizovaných ilustráciach

"I absolutely LOVE these! The quality is amazing, the colours look beautiful, and I can't get enough of them. 10/10 RECOMMEND."

- Berenica o nákupe produktov z Etsy

"Naša ilustrácia bola promptne zhotovená v priebehu niekoľkých dní. Je nádherná, nevieme sa na ňu vynadívať. Je skrátka presne podľa našich predstáv a návrhov, Viki nám splnila každé naše prianie. Jedno veľké ďakujeme!"

- Dominika a Adam o personalizovanom logu

"This daily planner is not just 'a beautiful design' but mostly very useful help! Love it!"

- Ivanna o dennom plánovači na Etsy

"Veľmi krásna ilustrácia, prekonala moje očakávania. Bola vyhotovená za krátky čas, čakala som oveľa dlhšie čakanie na ňu. Všetko, čo som si priala (či už pozadie alebo doplnky), na ilustrácii bolo. Veľmi pekne ďakujem."

- Klaudia o personalizovanej ilustrácii

"S prácou som veľmi spokojná. Rýchle dodanie, super kvalita a úsmevná komunikácia. Jednoznačne odporúčam."

- Bianka o personalizovanej ilustrácií a pozadiach do výberu na Instagrame

"Plánovač je veľmi praktický, pretože si tu môžem zapísať všetky potrebné informácie pred tým, ako idem písať nový článok. Je vidno, že si na tom Viki dala záležať a má s blogovaním skúsenosti. Veľmi jej držím palce v ďalšom tvorení!"

- Mia o plánovači blogových článkov BarsAtelier x BloggerMeet

"...A z tejto našej spoločnej ilustrácie sa so Silvi tešíme už od včera... Viki bola počas celého procesu veľmi milá a ochotná... Vedeli sme doladiť všetky detaily, aj odtiene farieb... Digitálne ilustrácie sú v tomto úplne úžasné... No samozrejme všetka chvála ide ich autorke..."

- Katka o personalizovanej ilustrácii
"Už dlhšie som uvažovala, akú fotku vybrať, aby dlhodobo predstavovala mňa a môj blog na stránke aj sociálnych sieťach. Keď som na to konečne prišla, ilustrácia bola jasnou voľbou. Viki moju predstavu previedla do dokonalosti, skvelý výber farieb a ilustrácia bola hotová rýchlo. Odporúčam!"

- Terka o personalizovanom logu
"Viki je vo svojej práci 100% profesionál. Od úplne začiatku až po finálny produkt je tu neustále pre vás! Môžete sa pýtať a ona s radosťou odpovie, aj na otázky, ktoré sa môžu zdať priam úplne laické, ale ak sa v dizajnovom svete nepohybujete nie vždy sú Vám jasné. Ja som síce mala jasnú predstavu pre náš brand, avšak Viki ju ešte predčila svojim talentom - nemala tiež problém čokolvek prispôsobiť potrebám značky, rovnako ako jej dodanie bolo úžasne rýchle! Finálny produkt je pre náš brand láska na celý život - a pevne verím, že naše GIFKÁ, ktoré pre nás Viki vytvorila nebudú poslednými radosťami, ktoré si od nej a jej ateliéru odnesieme 🤍"

- Peťka z LaPetiteSilk o personalizovaných gifoch

... ďalšie recenzie už čoskoro!

Kontaktný formulár